Sophos UTM XG


Sophos UTM XG


Sophos UTM XG 

کارایی و امنیت بی نظیر در همه زمینه ها امنیت شبکه , نگرش و راهکارهای نوینی ارائه داده است. از مدیریت دیواره آتش تا نحوه گزارش دهی آن و ارتباط دیواره آتش با سایر سامانه های امنیتی ، در سطح بی سابقه ای ، آسانی ، دید کامل و حفاظت جامع در برابر تهدیدات پیچیده امروزی به شما می دهد. 

XG Firewall

wireless-icon.png       red-menu-icon.png         hardware-icon.png  

فناوری آینده در نسل جدید؛ نهایت کارایی دیواره آتش، امنیت و کنترل
  • توان عملیاتی سوفوس 67% بالاتر از میانگین رقبا 
  • کارایی بیشتر + هزینه کمتر
 

sophos 
 

بهینه شده برای کسب و کارهای امروزی
 

  • فناوری مسیریابی با توان عملیاتی 140 گیگابیت بر ثانیه
  • قابلیت ویژه کنترل هویت کاربر در لایه 8 Layer-8 User Identity –
  • مدیریت یکپارچه و آسان قواعد IPS , QoS , Web , Application
  • تعیین میزان ریسک هر کاربر بر اساس تحلیل رفتارهای کاربر

 
da.shboard.png
 

کنترل یکپارچه کاربر، برنامه و شبکه
 

مدیریت یکپارچه قواعد امنیتی
Sophos XG  مدل یکپارچه جدیدی را ارائه می کند که شما را قادر می سازد قواعد کاربر، برنامه و شبکه را به صورت متمرکز در یک محل مدیریت کنید. در بسیاری از محصولات دیواره آتش، پیکربندی دستگاه مستلزم راه اندازی و مدیریت قواعد در چندین بخش یا صفحه است. اما سوفوس یک نوع قواعد یکپارچه قدرتمند ارائه می کند و شما را قادر می سازد تا قواعد خود را در یک صفحه مشاهده، پایش و ساماندهی کنید .

full-rectangle-1001-1.gif 
نظارت و کنترل بر اساس هویت کاربر
Sophos Firewall OS با استفاده از قواعد مبتنی بر هویت در لایه ۸ مدیریت دسترسی کاربران به برنامه ها، پهنای باند و دیگر منابع شبکه ای را صرف نظر از نشانی IP و موقعیت شبکه یا دستگاه فراهم می سازد. در حقیقت این فناوری قواعد دیواره آتش را به لایه ای جدید می برد.      

add


 
انواع قواعد برای کاربر ، برنامه و شبکه
مدل یکپارچه قواعد نه تنها مدیریت تمامی قواعد را در یک صفحه آسان می کند که بطور قابل توجهی تعداد قواعد تکراری را کاهش می دهد. شما براحتی قادرید بر اساس نوع قواعد اطلاعات را فیلتر یا مرتب کنید. هر نوع قاعده یک صفحه پیکربندی سفارشی شده دارد که در آن تنها تنظیمات مورد نیاز شما نمایش داده می شود.
 

Firewall-application

رصد و مدیریت قواعد تعریف شده
اگر شما هم همانند بسیاری از مدیران شبکه تعداد زیادی قواعد دیواره آتش دارید که وقت زیادی از شما را از بابت اینکه کدام از آنها مورد نیازند و کدام یک از آنها مورد نیازند و کدام یک بی استفاده هستند، با Sophos XG Firewall شما پاسخ آنها را خواهید داشت.
 

Active


قواعد پیش فرض برای برنامه های رایج سازمانی 
قواعد پیش فرض شما را قادر می سازند که برنامه هایی همچون Microsoft Exchange یا SharePoint را بسرعت حفاظت کنید. کافی است نام آنها را از یک فهرست انتخاب کنید؛ قواعد پیش فرض باقی کار را از جمله تعریف کنترل ترافیک ورودی و خروجی و تنظیمات امنیتی را بطور خودکار انجام می دهد.

sophos.png

 

دید گسترده
 

Sophos XG Firewall  از طریق کنسول مدیریتی جدید خود دید بی نظیری از شبکه، کاربران و برنامه های سازمان فراهم می سازد. در عین حال، استفاده از محصولات Sophos Firewall Manager و iView امکان مدیریت مرکزی چندین دیواره آتش و گزارش گیری متمرکز و جامع از آنها را در اختیار شما قرار می دهد.

 
مدیریت قدرتمند با مقایس پذیری بالا

Sophos XG Firewall از طریق کنسول مدیریتی جدید خود، دید گسترده و تصویر بی نظیری را از شبکه، کاربران و برنامه های کاربردی ارائه می دهد. در عین حال می توان با استفاده از محصولات Sophos Firewall Manager و iView گزارش های جامع و متمرکزی از چندین دیواره آتش در اختیار داشت.

img-powerful.png


Clustering & Redundancy
قابلیت Clustering مقیاس پذیری بالا و قابلیت Redundancy تداوم بدون وقفه فعالیت های سازمانی را تامین می کنند.

HA

Firewall Manager
با بهره گیری از تجهیزات Sophos Firewall Manager می توان تمام دیواره های آتش شبکه را از طریق یک کنسول واحد مدیریت کرد و قواعد آنها را بصورت متمرکز اعمال، فراخوانی و یا جایگزین کرد. اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

iView Report
با گزارش های جامع iview دید گسترده ای از وضعیت تمام دیواره ها آتش شبکه در اختیار خواهید داشت همچنین از این طریق میتوان محل ضبط و نگهداری وقایع مهم را مدیریت کرد. اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

Hardware or Software
sophos XG FireWall را میتوان به سه صورت سخت افزاری ، نرم افزاری و یا در بستر مجازی پیاده سازی کرد.
 

برای دریافت بروشور Sophos XG Firewall کلیک کنید